Apt. Temizliği ve Çöp Alımı

Temizlik ve Çöp Alımı
Temizlik firmaları biz farkında olmasak da hiç durmadan çalışıp ev ve iş yerlerimizin sağlıklı hale gelmesini sağlayan kahraman bireylerdir. Günümüzde pek çok iş yeri pozisyonlar açısından bölümlenmiş ve karma iş yapan iş yerleri yok denilecek kadar azalmıştır. Temizlik de bunlardan birisidir. Temizlik bölümü olmayan iş yerleri genellikle bir temizlik şirketi ile anlaşmaktadır. Bu şirketler o işletmenin temizliğini ve / veya çöp alımını yapmaktadır. Her ne kadar çöp alımın ayırsak aslında ayrı bir konu değildir.
Genellikle günlük hayatımızda çöp almak ya da temizlik yapmak inanların aklına paspas gibi şeyleri çağırıştırır ve aslında çok yanlış değildir. Buna rağmen inşaatların bittikten sonra ki temizliği ve çöplerinin alınması hatta bir noktada molozların temizlenmesi bile bu kaleme dahildir.
Kısacası temizlik firmasının yelpazesi çok geniştir. Bu geniş yelpaze evimizin ve iş yerimizin her yerine ulaşabildikleri gerçeğini göz önüne getirir. Bu yüzden güvenilir ve temiz çalışan firmalar bulmak ve bunlarla anlaşmak son derece önemlidir.

Çöp Toplama Hizmetleri
Temizbirev Temizlik firması olarak hizmet vermiş olduğumuz binalarda çöp toplama hizmeti de vermekteyiz. Evsel atıklarınız olan çöplerinizi dilediğiniz bir saatte kapınızdan, binada ki tüm daireleri dolaşarak tek tek alıyoruz.
ÇÖPLER SAAT KAÇTA ALINACAK ?
Çöp toplama saatini tamamen bina sakinleri kendileri seçmektedir. İstedikleri saatlerde bu hizmeti verebilme imkanına sahibiz. Genellikle müşterilerimiz akşam 19:00 – 21:00 arasında bir saat tercih etmektedir. Çünkü daire sakinleri gündüz evlerinde bulunmadığı için çöp toplama hizmetini genellikle akşam saatlerinde almak istiyorlar. Ancak TEMİZ BİR EV Firması olarak gün içerisinde de istedikleri belli bir saatte çöp toplama hizmetini müşterilerimize verebilmekteyiz.

Hemen Ara
× Whatsapp