Fabrika Temizliği

Fabrika Temizliği
Fabrika temizliği başlı başına bir temizlik şirketi kategorisidir. Bunun sebebi fabrikanın ürününün göre temizliğin farklılık gözetmesidir. Ev temizliği için bir firmanın kullandığı donanım ve kimyasal çeşidi bellidir. Buna rağmen konu fabrika ise kimyasal da donanım da çok çeşitlilik gösterir.
Fabrikaların ağır kimyasallar ile temizlenmesi ya da ağır eşyalarının kaldırılması gerekir. Etraftaki diğer araçlara, makinelere ya da üretilmiş ürünlere zarar verilmemeli ve azami dikkat gösterilmelidir.
Fabrika temizliği yapan şirketin mutlaka yetkin bir firma olması ve temizlik personelinin deneyimli olması gerekir. Deneyimsiz kişilerin etrafa açacağı zarar ağır kendilerine (bilmeden ya da kazara) açabilecekleri zarar yıkıcı olabilir.
Kimyasalların ağırlığı ve makinelerin şekil ve çalışma prensibi çeşitliliği yüzünden hem kendilerine hem de fabrika çalışanlarına ve doğal olarak ürünlere dikkat etmelidirler. Bu yüzden fabrika temizliği ekstra özen ve deneyim isteyen her Temizlik firmasının yapamayacağı hassasiyette bir alandır.

Hemen Ara
× Whatsapp