Okul – Dershane Temizliği

Okullar ve dershaneler çocuklarımızın eğitimi için önemli birer unsurdur. Okul ve dershanelerin normal bir evden ya da fabrikadan daha çok özen ve profesyonellik ile temizlenmesi gerekir. Özellikle çocukların kişisel hijyenlerini kazandıkları bu yaşlarda bağışıklıkları zayıf olabiliyor.
Yüzlerce hatta binlerce çocuğun bir arada yaşaması ve oynaması zamanla çevresel ya da kendi dikkatsizliklerinden pek çok hastalığa ve mikroba davetiye çıkarıyor. Her ne kadar çocuklarımızı bu konuda eğitmek için ebeveynler ve öğretmenleri çok çabalasa da yine de dikkatsiz davranışları kendi sağlıklarını etkileyebiliyor.
Biz Temiz Bir Ev olarak evdeki hijyen ve güven ortamının okul ve dershanelerde de olması gerektiğine inanıyoruz. Çocuklarımız arkadaşları ile oynarken ya da derslerini çalışırken bir evin hijyeni ve temizliği içerisinde olmayı hak etmektedir.

Okul Temizliği
Okul temizliği kolay gibi görünse de aslında çok büyük önem taşır. Çocukların daha temiz ve ferah alanlarda eğitim görmelerini ve gelişimlerini sağlıklı bir ortamda tamamlamaları açısından yüksek önem taşır
Çocuklarımızın büyük zamanlarını geçirdikleri okulların temizliği ve hijyeni çok önemli bir durumdur. Geleceklerini inşa eden öğrencilerin, eğitim ortamlarının düzenli olarak temizlenmesi ve öğrenciler için hijyenik alanlar sunulması gerekir.
Okul temizliği kolay gibi görünse de aslında çok büyük önem taşır. Çocukların daha temiz ve ferah alanlarda eğitim görmelerini ve gelişimlerini sağlıklı bir ortamda tamamlamaları açısından yüksek önem taşır. Okul temizliğinde çocukların sağlığı düşünülerek ağır kimyasal temizleyiciler kullanılmamalı ve daha doğal temizleyici malzemelerle temizlik stratejisi uygulanmalıdır.
Temizlikte rutin sağlık taramalarına yardımcı olunması için tüm sınıfları, tüm koridorları ve tüm odaları dezenfekte ediyoruz. Bütün lavabo ve tuvaletleri temizleyip hijyenik ve sağlıklı bir ortam sağlıyoruz. Temizlikte yemekhanelerin ve mutfakların genel anlamda temizlenmesini sağlıyoruz.
Öncelikle okulunuzu inceleyerek ihtiyaç listemizi hazırlıyoruz. İşinde uzaman elemanlarımız gerekli malzemelerin tespitinde bulunur ve her sınıf ve oda için ayrı planlama yapmaktadırlar. Firmamızda kullanılan temizlik malzemelerimiz alerjik bakımdan testlerden geçmiş olup tamamen sağlıklı ürünlerdendir.
Okul temizliği yapan personelimiz daima güler yüzlü, nazik ve çocuklarla iletişim kurabilen kişilerden oluşmaktadır. Firmamız esnek çalışma saatlerine sahip olup okulun boş olduğu zamanlarda veya öğrencilerin derste olduğu anlarda temizlik hizmetlerimizi sağlamaktayız. Bu sayede dikkatli ve kaliteli hizmet vermekteyiz.
Okul temizliğinde genel yapılması gerekenler:
Sınıfların temizlenmesi
İdari odaların temizliği
Çöplerin temizliği
Cam, çerçeve temizliği
Sıra masa temizliği
Tuvalet temizliği
Yer temizliği
Bahçe temizliği
Mutfak temizliği
Yemekhane temizliği
Güçlü kadromuzun tamamı eğitimli, deneyimli ve güvenilir özellikleriyle, beklentilerinizi karşılayan hizmetler üretiriz.
Uzun yıllara dayanan sektörel tecrübemizle, gerek kamu gerek özel sektör eğitim kurumlarında üretmiş olduğumuz temizlik hizmetlerinde mutlak memnuniyet garantili çalışırız.

Hemen Ara
× Whatsapp